Индивидуален ден и Уикенд

Обобщени данни за пазара на БЕТП за продукт „Индивидуален ден и Уикенд“, в табличен и графичен вид.

Период на доставка Изтъргувано количество
(MWh)
Средно претеглена цена
(BGN/MWh)
Thu 30/09/21 3 000 75.66
Wed 29/09/21 3 000 75.66
Tue 28/09/21 3 000 75.66
Mon 27/09/21 3 000 75.66
Mon 20/09/21 3 000 122.00
WE 37 18/09-19/09 6 000 122.00
Mon 13/09/21 3 000 101.50
WE 36 11/09-12/09 13 000 97.29
Fri 10/09/21 3 500 96.00
Thu 09/09/21 3 500 96.00
WE 35 04/09-06/09 18 000 94.00
Sun 05/09/21 3 000 75.66
Sat 04/09/21 3 000 75.66
Fri 03/09/21 3 000 75.66
Thu 02/09/21 3 000 75.66
Tue 31/08/21 5 000 62.83
Mon 30/08/21 5 000 62.83
WE 34 28/08-29/08 4 000 80.00
WE 33 21/08-22/08 400 80.00
Sun 15/08/21 1 000 76.50
WE 32 14/08-15/08 4 000 75.35
WE 31 07/08-08/08 20 200 65.14
Fri 06/08/21 5 000 62.83
Thu 05/08/21 5 000 62.83
Wed 04/08/21 5 000 62.83